Fotografia

Jeden obraz mówi więcej…

Obróbka i retusz zdjęć

Zdjęcia cyfrowe, nawet jeśli zostały wykonane przy użyciu najlepszych, w pełni profesjonalnych aparatów fotograficznych, nie są w stanie oddać  całkowitej poprawności kolorystycznej. Większość fotografii cechuje przewaga kolorystyczna niektórych barw, niepoprawna jasność lub kontrast. Niezwykle rzadko zdarza się, aby zdjęcia pochodzące wprost z aparatu cyfrowego nadawały się do druku. Obróbka zdjęć pozwala na skorygowanie tych niedoskonałości w celu poprawienia ich wyglądu i jakości. W celu uzyskania jeszcze lepszego efektu wizualnego wskazany jest retusz, polegający między innymi na odświeżeniu, wykadrowaniu, poprawie detali, zmianie kolorów czy dodaniu dodatkowych efektów.

Obróbka kolorystyczna zdjęcia od 5 zł netto za sztukę

Retusz zdjęcia/portretu od 15 zł netto za sztukę

Zdjęcia produktowe

Zdjęcie packshotowe to inaczej zdjęcie produktu lub zdjęcie produktowe. Jest to fotografia przedmiotu najczęściej wykonana na jednolitym kolorystycznie tle lub przy użyciu aranżacji podkreślającej konkretny charakter produktu. Realizacja zdjęcie packshotowego to często złożony proces, składający się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest wykonanie zdjęcia pierwotnego z idealnie dobranym oświetleniem, tak aby podkreślić kontury przedmiotu, a także ukazać jego autentyczny kolor. Drugim etapem jest szparowanie, czyli dokładnego wycięcia sfotografowanego produktu z tła oraz obróbka graficzna z retuszem (której podlegają między innymi cienie, pyłki lubi skazy na produkcie).

Zdjęcie packshotowe z podstawową obróbką kolorystyczną od 20 zł netto za sztukę

Obróbka kolorystyczna i retusz wraz ze szparowaniem zdjęcia packshotowego od 50 zł netto za sztukę

Zdjęcie produktowe z aranżacjąod 100 zł netto za sztukę

Duży Squami - Szyszkowiec - nasz ulubieniec

Sesja i portret

Aby zatrzymać w kadrze przemijające chwile, uchwycić najważniejsze momenty życia, tak by nie odeszły w niepamięć, i by zawsze  można było do nich powrócić i odświeżyć wspomnienia proponujemy:

Sesję plenerowa z podstawową obróbką kolorystyczną i podstawowym retuszem250 zł netto za 20 zdjęć

Zdjęcie portretowe wraz z obróbką i retuszem wysokiej jakości50 zł netto za sztukę