Projektowanie 3D

Postaw na nowoczesną, dobraną do Twoich potrzeb i dynamicznie rozwijającą się technologię grafiki trójwymiarowej.

Modelowanie 3D 

Proces tworzenia i modyfikowania obiektów trójwymiarowych przy użyciu odpowiedniego oprogramowania komputerowego nazywany jest Modelowaniem 3D. Obiekt, który został w ten sposób otrzymany nazywamy Modelem 3D (zwanym często Assetem). By uzyskać jak największy poziom realizmu, a wręcz fotorealizmu danego modelu, konieczne jest zaprojektowanie i dopracowanie go w każdym najmniejszym detalu. Następnie po zastosowaniu procesu renderowania, model można przedstawić w postaci dwuwymiarowego obrazu, lub wykorzystać do dalszych projektów na scenie 3D. Przeznaczenie, jak i rodzaje modeli mogą być rozmaite. Wykorzystywane są one nie tylko w grach komputerowych i animacji, ale także dzięki nowoczesnej technologii druku 3D mogą posłużyć do stworzenia fizycznego produktu.

W zależności od potrzeby zastosowania, czy przeznaczenia modelu, wymagane jest odpowiednie jego przygotowanie.  

Modele 3D tworzymy przede wszystkim w oparciu o silniki Unity i Unreal po czym eksportujemy do formatów .obj .fbx .dwg 

W czym możemy Ci pomóc?

 • Tworzenie profesjonalnych modeli 3D na podstawie fizycznych produktów, prototypów, zdjęć lub rysunków 2D
 • Modelowanie gotowych elementów 3D (assetów) takich jak:
  • Postacie, zwierzęta, rośliny
  • Przedmioty, obiekty, rekwizyty
  • Pomieszczenia, przestrzenie, projektowanie środowiska, lokacji i poziomów

Wizualizacja

Fotorealistyczny, dwuwymiarowy obraz z zastosowaniem modeli 3D, uzyskiwany przy użyciu odpowiedniego oprogramowania komputerowego nazywamy Wizualizacją 3D lub po prostu Grafiką 3D. Jest to wieloetapowy proces, w którym artysta, działając na trójwymiarowej przestrzeni sceny, umieszcza ostateczną formę wymodelowanego obiektu, i łącząc ze sobą mistrzostwo techniczne i polot artystyczny  tworzy zrównoważoną scenerię. Odpowiednie zastosowanie tekstury, światła, barwy lub dodatkowe elementy zaprojektowanej scenerii, nada  kompozycji oczekiwany  nastrój i efekt.

W wyniku czego otrzymamy realistyczny obraz, interaktywną prezentację, a idąc krok dalej możemy stworzyć animacje (filmy).

W czym możemy Ci pomóc?

 • Wizualizacja w dowolnej scenografii obiektów takich jak:
  • Produkty, przedmioty, mockupy
  • Pomieszczenia, przestrzenie, architektura
 • Wizualizacja interaktywnej scenerii 3D (Wizualizacja 360 stopni)
 • Obrazy packshotowe produktów
Duży Squami - Szyszkowiec - nasz ulubieniec

Animacja 3D 

Profesjonalna wizualizacja i wyśmienity scenariusz to przepis nie tylko na niepowtarzalną opowieść o Twoim produkcie czy projekcie, ale też niezastąpione narzędzie sprzedaży. Dobrze przemyślana i profesjonalnie zrealizowana animacja 3D przenosi potencjalnego klienta  do swojego świata, by w skuteczny sposób pozyskać  jego uwagę i zainteresowanie. Stworzymy dla Ciebie  zaawansowaną i  niebanalną animację z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

W czym możemy Ci pomóc?

 • Animacje produktowe
 • Animacje architektoniczne