Roll! Roll! Squamidżet!

Filozofia rzeczy

Tworząc nasze produkty nie kierujemy się opłacalnością, a jakością. Nie posiadają one cech wyrobu masowego, wszystkie szyte są w pojedynczych egzemplarzach lub w niewielkich nakładach. Kierujemy się zasadą „less is more”. Dbamy przede wszystkim o wykonanie i funkcjonalność. Sami projektujemy, testujemy, używamy. Korygujemy nasze prace wielokrotnie przed wprowadzeniem ich do sprzedaży i sprawdzamy każdy materiał oraz próbę, którą wykonujemy. Dzięki temu ostateczny produkt jest połączeniem umiejętności krawieckich jednego z członków zespołu z doświadczeniami całej reszty.

Materiały dobieramy tak aby miały jak najmniejszy ślad węglowy. Nie używamy zbędnego plastiku do pakowania, a w ofercie posiadamy możliwość wysyłki zapakowanej w sposób upcyklingowy. Wszystko, co możemy, kupujemy od Polskich producentów. Nadruki wykonujemy w lokalnych drukarniach..

 

Nie chcemy tworzyć rzeczy na jeden sezon.

Robimy takie, które będą ponadczasowe i wytrzymałe. Szyjemy z poliestrowej tkaniny o bardzo mocnym splocie Oxford – materiału do zadań specjalnych, wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, wodoodpornego i łatwego do utrzymania w czystości. Zadrukowujemy go autorskimi grafikami metodą sublimacji, dzięki czemu kolory zawsze pozostaną mocno nasycone. Używamy różnych modeli karabińczyków, taśm i sznurków, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nie chodzimy na skróty, ani nie zadowalamy się kompromisami. Ważniejsze jest dla nas, by wyrób spełniał nasze oczekiwania pod każdym względem. Chcemy być z niego dumni. Jesteśmy wymagający, więc stawiając się w roli klientów, realizujemy rzeczy, które sami chcielibyśmy dostać lub podarować naszym bliskim.

Nasze gadżety to elegancki dodatek, nadający unikatowy charakter i pozwalający wyrazić swoją osobowość. Tworzymy z pasją rzeczy niepowtarzalne.

Zajrzyj do naszego sklepu wybierając kategorię: