Nasze
projekty

Nasze projekty rodzą się z pasji oraz z myślą o ludziach z pasją. Jesteśmy szczerymi wyznawcami idei, że nie ilość ma znaczenie, ale jakość. Nasze priorytety zbudowane są na niekłamanej wierze w uczciwość międzyludzką, obsesji na punkcie tworzenia produktów oryginalnych i niepowtarzalnych oraz na przekonaniu o konieczność ochrony środowiska. Dlatego też wszystkie gry pakujemy i składamy osobiście. Nie stosujemy plastikowej folii zabezpieczającej. Ponieważ zadbaliśmy o niski nakład produkcji, nasze artykuły nie noszą znamion produkcji masowej. W zamian za to ich atutem jest niepowtarzalny urok rzeczy wykonywanych ręcznie. Każda sztuka nosi znamiona indywidualności.

QKaj

Poznajcie niesamowitą różnorodność gwary śląskiej. Całą rodziną lub w gronie znajomych możecie się jej uczyć za pośrednictwem zabawnej gry karcianej. Zasady nie są trudne, wystarczą chęć i spostrzegawczość.

QTas

Impreza bez QTasa to Eeee… jak Żul z Wódą. Nic wam to nie mówi? To niech zacznie! Wzbogaćcie się o nietuzinkowe doznania podczas niecenzuralnej gry karcianej. Spostrzegawczość ma tu znaczenie, ale trzeźwość umysłu nie jest wymagana.

Sztuka Na Dnie

Współpraca Squamaty i Neon Irsa zaowocowała projektem Sztuka Na Dnie. Naszym celem jest tworzenie takich produktów, z których sami chcielibyśmy korzystać lub podarować je bliskim. W ofercie posiadamy koszulki z grafikami wpisującymi się w założenia manifestu SND. Odzież wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów, z przemyślaną i dopasowaną do grafiki formą druku.

QRex

Dinozaury… kto ich nie kocha? I choć powstało wiele wyobrażeń tych majestatycznych stworzeń, niewiele osób wie, że niektóre z nich miały pióra. Projekt QRex otwiera seria kolekcjonerskich magnesów z kilkudziesięcioma różnymi dinozaurami.

Airstonia

Squami to niewielka jaszczurka, która skradnie serce każdego gracza. Odłączyła się od stada uciekając przed tajemniczym drapieżnikiem. Wkręć się w pełną przygód podróż po Airstonii i odkrywaj fascynujące poziomy zabawy.